https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

пʼятниця, 14 грудня 2007 р.

Слава Ісусу Христу!

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!Любі, у Христі, брати й сестри! Закликаю Вас взяти участь в АКЦІЇ по захисту майбутнього України - дітей. Багато людей нарікають, що за час "незалежності" населення України зменшилось на декілька мільйонів!? Урядовці кажуть: «Нація вимирає, бо старе населення, смертність (через "Чорнобиль") більша як народжуваність, багато роз`їхались по світах, у пошуку кращої долі…» і т.д. і т.п. Все це дійсно має місце, але це ніщо, у порівнянні з тим, доконаним фактом, що кожного року в нашій Державі вбивають МІЛЬЙОН!!!!! невинних діточок. Без війни, терактів, стихійних лих і так далі.


ЧУЄТЕ! М І Л Ь Й О Н.... Кожного року гине таке місто по кількості населення, як Дніпропетровськ.

І що ж, ми й далі залишимось байдужими? Далі будемо "дивитися крізь пальці" на такий страшний злочин? Далі будемо тішитися (як дурень, який думкою багатіє) тим, що ми "білі і пухнасті"? Що нікого не вбили і нічого не вкрали! СХАМЕНІТЬСЯ НЕДОЛЮДИ! Будьте - люди.
Невже ж Ви не знаєте того, що ми, всі разом і кожен зокрема, несемо відповідальність за свою українську націю? Невже ж ми такі егоїсти, яким не місце на цій, обікраденій землі? Невже ж ми діти диявола, а не діти Божі? Закликаю Вас, добре роздумавши у своєму серці, взяти участь у цій, вкрай необхідній АКЦІЇ по "Захисту майбутнього України". Бо стримати когось від необдуманого вчинку дітовбивства, це для Вас не буде великим тягарем, а навпаки, якщо не заслугою перед Творцем, то принаймні покутою за минулі роки цілковитої байдужості, гріха і злоби...


Для активної участі в АКЦІЇ Вам необхідно:


  1. Одержавши листівку, зробити ксерокопії (чимбільше).
  2. Поширити її між людьми, найперше молоді, бо молодь, полишена на саму себе, здебільша через незнання чинить гріх дітовбивства.
  3. Роздавати всім, незалежно від статі і віку, бо всі провинилися, хто сам чинив це зло, хто когось намовляв до нього, а хтось був байдужий
  4. Жінкам, як тим які дали згоду волі на це зло, а чоловікам, як призвідцям цього гріха…
  5. Разом з цим Вам потрібно закликати людей до Покаяння і Сповіді, щоб, поєднавшись з Творцем у Святому Причасті, могли чинити добро, а не зло і беззаконня…P.S. Усім, бажаючим допомогти у проведенні Всеукраїнської АКЦІЇ, не лише власною активною участю по розмноженню і поширенню між людьми листівок, але й матеріально, тобто грішми - Ви можете перерахувати кошти на цей рахунок: 410046015669 iMoney(Інтернет.Гроші), Visa в Доларах США, Beneficiary: Leonid Pidlypchuk, account: 2625 4 301734796, Beneficiary’s bank: OTP Bank, 49, Lenina str., Dniprodzerzhynsk, 51900, SWIFT code: OTPVUAUK.

Відповідальний за проведення Всеукраїнської АКЦІЇ "Захистимо майбутнє України" - р.Б. Ленід Підлипчук, конт. тел. +380506973699. Email: katolik@meta.ua; http://katolik.host1gb.ru/;
http://katolik.mylivepage.com
Тут закачано матеріали для участі в АКЦІЇ:


http://up-file.com/download/873249933375/Akcia.rar.html
Дописати коментар