https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

четвер, 2 червня 2011 р.

02.06.2011р. Б. / Проща в Сибір «Слідами блаженних преподобномучениць Олімпії та Лаврентії»

могили

З нагоди Десятої річниці проголошення блаженними преподобномучениць Олімпії Біди та Лаврентії Гарасимів, з благословення та під патронатом блаженнішого патріарха Святослава організовується перша проща з України до поселення Харськ (Сибір-Росія) на місце мученичої смерті блаженних сестер.
ОлімпіяЛаврентія


Паломництво «Слідами блаженних преподобномучениць Олімпії та Лаврентії» триватиме з 28 вересня по 4 жовтня 2011 р.Б. і буде звершуватися за таким графіком:


28 вересня виїзд зі Львова


29 вересня паломництво по святинях Києва.


Нічний переліт до Новосибірська


30 вересня м. Томськ


1 жовтня паломництво до поселення Харськ, де знаходяться могили з частинками Мощей блаженних преподобномучениць


2 жовтня паломництво по святинях Томська та визначних пам’ятках (музей «Слідча тюрма НКВД», пам’ятники жертвам репресій...)


3 жовтня паломництво по святинях Новосибірська (поклоніння Мощам блаженних у Каплиці бл. преподобномучениць Олімпії та Лаврентії катедрального собору Преображення Господнього)


4 жовтня повернення до Києва, до ЛьвоваПриблизна вартість поїздки − 500Є (у вартість входить: квитки на літак Київ − Новосибірськ в обидві сторони, квитки на поїзд Львів-Київ в обидві сторони, супровід автобусом, проживання в Новосибірську та Томську, супровід духівника та екскурсоводів).Якщо Ви бажаєте отримати детальну інформацію і прийняти участь у прощі, просимо зголоситися до 1 серпня 2011 р. у паломницький центр Львівської Архиєпархії «Джерела духовності» за адресою:


пл. Св. Юра 5, м. Львів, тел.(032)261-12-89, моб.0669208854, 0671444731 (п. Юрій)


або до Згромадження сс.св.Йосифа (с. Рафаїла − моб. 0975886145).
Джерело:
Мандрівники Христа Царя


За цим посиланням Ви можете одержати більш детальну інформацію про блаженних сестер преподобномучениць Олімпії (Біда) та Лаврентії (Герасимів), а також переглянути відеофільм в ONLINE:
СВЯТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ
Дописати коментар