https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

вівторок, 19 липня 2011 р.

19.07.2011р. Б. / Владика Василь (Семенюк): Вірю, що прийде час, коли й в Україну приїжджатимуть на заробітки

Владика Василь

Владика Василь (Семенюк), Єпарх Тернопільсько-Зборівський, вірить, що прийде час, коли й в Україну люди приїжджатимуть на заробітки. Про це він сказав у коментарі Департаменту інформації УГКЦ на Всеукраїнській молодіжній прощі у Зарваниці, висловлюючись про наступну велику прощу родин заробітчан із Самбора у Зарваницю, яка відбудеться з 5 по 14 серпня 2011 року.


«Проща родин заробітчан – це проща, яка вимолює в Господа Бога за наших людей. Її ціль – молитися за єдність родин, сімей, які розпадаються, а також за кращий матеріальний достаток в Україні, щоб не було потреби виїжджати», – зазначив владика.


Єпископ нагадав, що нашим людям нелегко за кордоном, вони тяжко працюють.


Він висловив захоплення тим, коли люди йдуть на прощу 9-10 днів. «Це треба бачити!», – захоплено сказав Владика Василь.


Відповідаючи на запитання про пам’ятник емігрантам, який постане в Зарваниці, зазначив, що він є спогадом про тих заробітчан, мільйони з яких виїхали в різні країни Європи, Америки. «Це пам'ять про них, їхніх дітей і родин», – каже Єпископ.


Він також сказав, що неодноразово брав участь у пішому дводенному паломництві. «Це велика духовна радість і щастя – іти пішки, ночувати з людьми, спілкуватися з ними. Коли приходиш у Зарваницю, омиваєш ноги в цілющому джерелі, – наче одержуєш ласку, смак небесної радості», – поділився враженнями Владика Василь.


Джерело:


Департамент інформації УГКЦ
Дописати коментар