https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

понеділок, 30 травня 2011 р.

30.05.2011р. Б. / Львів молився за ненароджених дітей

діти
Вчора, 29 травня, о 17-00 на вул. Університетській, біля пам’ятника Іванові Франку, у Львові, відбулася молитовно-просвітницька акція «Діти за життя».

Організатори акції: ЛОГО Товариство «Рух за життя», ЛМГО «Українська молодь – Христові», ГО «Територія правди», Інститут родини та подружнього життя УКУ.

Мета акції: Молитва за дітей, які перебувають у лонах матерів, за їх щасливе народження та християнське життя, за привернення уваги суспільства до того факту, що дитина вже від моменту зачаття є особою, яка заслуговує на повагу, любов та турботу.

Відслужився Молебень до Богородиці, були виступи, свідчення сімей, дитячі інтерв’ю про життя та любов матерів, пантоміми, тематичні пісні та сценки (зокрема, сценка «Дитина без імені» від ЛМГО «Українська молодь – Христові»), конкурс дитячого малюнка. Під час проведення акції була виставка плакатів, які представляють життя дитини до народження, та плакати-лозунги від молодіжних і громадських організацій.

ЛОГО Товариство «Рух за життя»

Джерела:

Прес-служба УГКЦ

Мандрівники Христа Царя
Дописати коментар