https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

середа, 7 вересня 2011 р.

07.09.2011р. Б. / Єпископи УГКЦ розробляють стратегію розвитку до 2020 року


Відразу після завершення роботи Патріаршого Собору УГКЦ у Прудентополі, 5 вересня розпочався Синод Єпископів у м. Куритиба (Бразилія). Головна тема Синоду - стратегія розвитку УГКЦ до 2020 року.
 
У роботі Синоду, який очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, беруть участь єпископи УГКЦ з України та з-за кордону (Західної Європи, США, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії). Слід відзначити, що це перший Синод УГКЦ, який очолив Блаженніший Святослав після вибору його Главою УГКЦ. 

Доповідачами у другий день роботи Синоду Єпископів УГКЦ був владика Стефан (Сорока), Митрополит Філадельфійський, та владика Давид (Мотюк), Єпарх Едмонтонський. 


«Для мене найважливіше, щоб усі наші єпископи, зібрані на Синоді, прийняли стратегію розвитку Української Греко-Католицької Церкви. Тоді це буде не лише бачення певної робочої групи, а бачення і прагнення всього нашого єпископату. Це означає, що випрацювана стратегія реалізовуватиметься в усіх наших єпархіях, як в Україні, так і за кордоном», − відзначив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, говорячи про головну тему цьогорічного Синоду.

Пригадуємо, що попередній Синод, який проходив у 2010 році у Львові, створив відповідну робочу групу, яка мала сформулювати бачення розвитку УГКЦ за наступні десять років. До цієї групи увійшли єпископи, які були уповноважені від імені всього Синоду представити таке бачення розвитку Церкви. Відтак, була створена ще одна група, яка випрацювала відповідні механізми для досягнення цієї мети. 

За словами Блаженнішого Святослава, основний акцент стратегії розвитку Церкви – євангелізація. «Якщо тільки духовенство здійснюватиме цю стратегію, то це зачепить дуже невелику частину нашого церковного тіла. А ми хочемо, щоб до її втілення долучилася уся спільнота Церкви: духовенство і миряни. Щоб показати, якою важливою є роль мирян у Церкві, ми плануємо наступний рік проголосити Роком християнського покликання з наголосом на покликання мирян», − наголосив Глава УГКЦ. 

Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви триватиме до 11 вересня. За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ
Дописати коментар