https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

понеділок, 26 вересня 2011 р.

26.09.2011р. Б. / Тижневий огляд: життя УГКЦ (18-24 вересня)

На минулих вихідних, 17 та 18 вересня 2011 року, відбулося Третє всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці під духовним проводом військового єпископа – владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої Курії Української греко-католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України
 
У неділю 18 вересня 2011 року в Катедральному соборі Святих апостолів Петра і Павла м. Чортків (Тернопільщина) здійснено єпископську хіротонію Владики Дмитра (Григорака), Правлячого єпископа Бучацької єпархії.
 
Цього ж дня в місті Хуст під час освячення нового храму відбулось проголошення поділу Мукачівської греко-католицької єпархії на архидеканати: Ужгородський, Мукачівський та Хустський.
 
 
А у Соборі св. Юра у Львові, з благословення Блаженнішого Святослава відбулося перше зібрання оргкомітету з питання організації та проведення Року Святих Таїнств.
 

Середа, 21 вересня:

У свято Різдва Пресвятої Богородиці, набрали чинності постанови, прийняті Синодом Української Греко-Католицької Церкви, який проходив з в Бразилії з п’ятого по десяте вересня.
 
Єпископ Івано-Франківський Кир Володимир (ВІЙТИШИН), відвідав Національний Університет «Нафти і Газу», що в м. Івано-Франківську, який в цей день відзначає День університету. Опісля прибув на парафію Різдва Пресвятої Богородиці в с. Сукіль, Болехівського протопресвітеріату, де було збудовано новий парафіяльний храм, який в цей день освятив Владика Володимир і очолив першу Архієрейську Літургію.
 
Владика Миколай (Сімкайло) вітав із храмовим празником громаду села Слобода.
 
Четвер: ієромонах Ігнатій Москалюк призначений протопресвітером Червоноградського деканату.
 
23 вересня 2011 року, п’ятниця: відбулися Освітні курси для другої групи священиків і дияконів Стрийської єпархії УГКЦ, у приміщенні парафіяльного будинку Духовної Просвіти при храмі Всіх Святих Українського Народу м.Стрий
 
Анонс:
 
Молодіжна Комісія Львівської Архиєпархії  УГКЦ запрошує всіх охочих прийняти участь у цьогорічній Європейській молитовній зустрічі ТЕЗЕ у Берліні (Німеччина)
 
З жовтня 2011 року БФ «Карітас СДЄ» розпочинає заняття у школі сімейного консультанта. Мета школи - готувати консультантів для роботи з родинами, ініціювати створення християнських порадень для сімей, сприяти зміцненню та розвитку християнського українського подружжя.
Дописати коментар