https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

субота, 13 серпня 2016 р.

Елетронна петиція до Президента стосовно будови біля Собору УГКЦ у Києві

Дата: 12 серпня 2016 р. о 14:47
Тема: Поширення та Заохота // Елетронна петиція до Президента стосовно будови біля Собору УГКЦ у КиєвіІнструкція заповнення Електронної петиції (Петиція №22/025129-еп)

«Захистити Патріарший Собор УГКЦ від руйнівного впливу незаконного будівництва житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідська та Броварським проспектом у Дніпровському районі м. Києва»


ПОТРЕБА ПОШИРИТИ ІНСТРУКЦІЮ СЕРЕД СВЯЩЕНИКІВ, СВЯЩЕНИЧИХ РОДИН, МОНАШЕСТВА, СЕМІНАРИСТІВ, СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ УКУ, КАТЕХИТІВ, ЧЛЕНІВ МИРЯНСЬКИХ СПІЛЬНОТ, ПАРАФІЯН, МОЛОДІ!!!

ВАЖЛИВО НАБРАТИ – 25.000 ГОЛОСІВ!!!


1. Підготувати Е-Майл та Ідентифікаційний код.

2. Зайти на сайт Президента Україні - https://petition.president.gov.ua/registration

3. В реєстраційні формі вписати: Ваш Е-МейлПароль (не обов’яково має співпадати з паролем Вашого Е-Мейла) - двічі, Зображення-Цифри, поставити «Галочку»«Наступний крок» (див. візуалізація заповнення петиції – 1 ст.).


4. Перейти на Ваш Е-Мейл – перевірити лист від «Електронні петиції Президенту України –infop@president.gov.ua» і для Активації – перейти за інтерактивним посиланням (див. візуалізація заповнення петиції – 2 ст.).

5. Для перевірки Ваших даних введіть Ваше ПІБ та Ідентифікаційний код (див. візуалізація заповнення петиції – 3 ст.) і чекайте на перевірку Ваших даних (див. візуалізація заповнення петиції – 4 ст.) та перевіряйтеТЕРПЕЛИВО Ваш Е-Мейл, коли прийде інформація, що Ви зареєстровані.

6. Перейдіть за посиланням до Вашого особистого кабінету:  https://petition.president.gov.ua/login?redirect=/ , введіть Е-Мейл та Пароль, який вводили при реєстрації, та поставте «Галочку» біля напису «Я не робот»

7. Перейдіть за цим посиланням до Петиції щодо Собору - https://petition.president.gov.ua/petition/25129 та проголосуйте.

8. Якщо більше, ніж 3-4 дні не приходить інформація про Вашу реєстрацію, напишіть будь ласка до Київської архиєпархії на Е-Мейлkyiv.ugcc@gmail.com, щоб ми могли сигналізувати в ІТ-відділ Адміністрації Президента. Уточнюючі запитання також просимо присилати на Е-Мейлkyiv.ugcc@gmail.com.


---------- Переслане повідомлення ----------
Від: helpSOBOR Lviv <helpsobor.lviv@gmail.com>
Дата: 12 серпня 2016 р. о 14:47
Дописати коментар