https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

понеділок, 10 жовтня 2011 р.

10.10.2011р. Б. / На Вінниччині згадували о. Романа Бахталовського


Днями у м. Хмільнику, що на Вінниччині, відбулася поминальна Літургія та Панахида за о. Романом Бахталовським, ЧНІ, засновником Згромадження сестер Непорочного серця Марії Фатімської. Це – вже 26-та річниця смерті священика підпільної Церкви. Вшанувати пам’ять ісповідника віри приїхали отці редемптористи із монастирів Вінниці, Тернополя, Кохавина (Львівська обл.). Очолював молитву о. Михайло Волошин, ЧНІ, протопресвітер Вінницький.

Також у молитві взяв участь Владика РКЦ Леон Дубравський, Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, який в 1983-1993 рр. був настоятелем парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільнику. За словами с. Вероніки Кішко, НСМФ, «завдяки старанням владики, отець Роман, незважаючи на складні часи переслідувань, будучи двічі засудженим, зміг працювати разом з ним (тоді ще священиком) при римо-католицькому храмі та опікуватися сестрами, своїми духовними дітьми». Владика Леон після Літургії поділився спогадами, окресливши о. Романа та м. Агафію, першу настоятельку Згромадження НСМФ, як людей святих, терпеливих, «від котрих ніколи не було чутно жодного слова нарікань».

Крім того, цього року вперше відвідали могилу о. Романа Бахталовського парафіяни м. Кіровограда разом зі своїм парохом о. Іваном Третяком.

На завершення урочистостей о. Михайло Волошин закликав усіх «поглиблювати свою віру в те, що Божі чуда не закінчилися, що вони продовжуються, і Господь діятиме за посередництвом о. Романа Бахталовського завдяки нашим покірним молитвам».


За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ

Дописати коментар