https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

вівторок, 2 серпня 2011 р.

02.08.2011р. Б. / Людсько-тваринні ембріони. Експерименти британських науковців.

мутант

Три британські вищі навчальні заклади в своїх дослідженнях схрещували людей з тваринами. Утворені в наслідок цього ембріони мали слугувати медицині. Лікарі надіялися, що нові клітини допоможуть в лікуванні тяжких хвороб, на котрі страждає людство.


Таємно, протягом останніх років вирощено 155 зародків. Все стало відомо, коли лабораторії забракло коштів на продовження діяльності. Найцікавішим є те, що свої дослідження науковці проводили легально на основі спеціального закону, який надає їм право на таку діяльність.


Як нагадує щоденна газета «Дейлі мейл», зелено світло таким дослідженням дав закон прийнятий в 2008 році, який легалізував виведення різного роду людсько-тваринних гібридів. На початку тваринні яйцеклітини запліднювалися людською спермою, а потій дійшло навіть до прищеплення ядер людських клітин до тваринних.


Науковці з трьох університетів, які проводили ці експерименти пояснюють, що не робили нічого протизаконного, окрім того, відповідно до чинного законодавства знищували гібриди протягом 14 днів від моменту їхньої появи.


За матеріалами: fronda.pl


Джерела:

"...Таємно, протягом останніх років вирощено 155 зародків. Лікарі надіялися..."


Причиною цього, жахливого за своїми наслідками, злочину проти Божої волі і людства, є елементарна підміна понять, тобто коли правдиву любов до ближнього підміняють безбожним гуманізмом... І знову, як і в попередній новині за 31.07.11р. Б. визачну роль у злочині мають так звані "лікарі", бо вони, бачите, без надії "...надіялися...". Попри виразне застереження Господа нашого, Ісусу Христа: "...без мене ж ви нічого чинити не можете!", вони "надіялися" зробити добро поза Добром..?! Гадюче поріддя! І після всього, вони ще мають нахабство заявляти, що не робили нічого протизаконного..?! А де ж той Закон, який мав бути написаний у їхніх серцях Творцем, щоб вони мали змогу розрізнити добро від зла?! На що ж вони надіялися...?


Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

Дописати коментар