https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

середа, 2 лютого 2011 р.

02.02.2011р. Б. / Перший день по операції.

Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати тут (бо вчора в операційній не міг) лікареві, кандидату медичних наук Юрію Кирпі, за вдало проведену ним на моєму, немічному тілі, операцію. А також усім тим, хто молився за мене грішного і тим, хто допоміг коштами, заплативши за операцію. Отже, нехай Господь наш, Ісус Христос і Пресвята Богородиця, щедро винагородять вас своїми дарами і ласками.


З повагою і любов'ю, бувший парафіяльний сторож р.Б. Леонід.

02.02.2011р. Б. / У наступній серії телерозвідки про Митрополита Андрея на «5 каналі» розкажуть про створення Російської Греко-Католицької Церкви


Шептицький

Триває показ 4-серійної телерозвідки про Митрополита Андрея (Шептицького) у рамках авторської історичної програми Андрія Охримовича «Машина часу» на «5 каналі». Програма виходить щосереди о 21.50.


«Фігура Митрополита Андрея довгі роки була як замовчувана, так і перекручувана. Це була моя давня мрія – реалізувати проект про Шептицького», – сказав у коментарі Департаментові інформації автор сценарію документального серіалу Олег Криштопа.


За словами сценариста, телерозповідь про Митрополита Андрея побудована у хронологічному порядку. Якщо у першій серії глядачі могли довідатися про родину, юність та становлення майбутнього духовного лідера українців, то цього тижня можна буде дізнатися про діяльність Митрополита у часи І Світової та Українсько-польської війни 1918 року, а також про створення стараннями Шептицьких Російської Греко-Католицької Церкви. Третя серія проекту буде присвячена економічній діяльності Церкви у міжвоєнні часи, а у фінальній серії автори розкажуть про діяльність Митрополита Андрея у часи першого приходу радянської влади, німецької окупації та після повернення більшовиків.


Прикметно, що чільним експертом у телепроекті про Митрополита Андрея виступає Глава УГКЦ Блаженніший Любомир. Першоієрарх УГКЦ розповідає про великого очільника Церкви не лише як спадкоємець престолу, а й як науковець. Не усім відомо, що Блаженніший Любомир довгі роки вивчав духовні надбання Митрополита Андрея і саме їм була присвячена праця теперішнього Предстоятеля УГКЦ на звання доктора богослов’я.


Як можна було пересвідчитися з прем’єрної серії проекту, що вийшла в ефір минулого тижня, програма «5 каналу» про Митрополита Андрея суттєво різниться від продуктів сьогоденного комерційного телебачення, де документалістика зазвичай підмінена побудованими на сенсаціях поверховими історіями про життя великих. Проект авторів «Машини часу» розрахований на вдумливого глядача. Майстерно підібрані унікальні архівні відеоматеріали та копітка робота з першоджерелами у роботі команди «5 каналу» водночас поєднуються з сучасним динамічним викладом.


Джерела:


Департамент інформації УГКЦ
Мандрівники Христа Царя

Додатково, можете переглянути в лівому блоці сайту, у розділі "Відеоновини" (внизу) документальний відеофільм - про блаженного священномученика Леоніда Фьодорова, учня Митрополита Андрея Шептицького і Першого екзарха Російської Греко-католицької Церкви, якого замучили до смерті "православні" комуністи на соловках...

Дописати коментар