https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

неділя, 8 травня 2011 р.

08.05.2011р. Б. / Щиро вітаємо усіх матерів із сьогоднішнім святом!

З Днем Мами

Як казав у своєму навчанні блаженний Іван Павло ІІ, на обличчі кожної матері можна побачити ніжність, проникливість, щедрість Пречистої Діви Марії, Божої Матері. Шануючи свою матір, ми, одночасно, шануємо й Ту, що ставши Матір’ю Христа, стала Матір’ю кожного з нас.


Тому бажаємо вам, любі матері, щоб ці риси ніколи не зникали з ваших лиць.


Нехай на вашому серці завжди буде радість, спокій та любов. І нехай ваші діти дивляться на вас такими очима, як Ісус дивився на Свою Матір!


"Католицький Оглядач"
З Днем Мами

Дорогі матері!


Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері.


Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.


Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім'ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту та звершень.


Саме образ матері, тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.


Ми низько вклоняємося, і славимо Вас, дорогі матері. На вашій любові, мудрості, терпінні, душевній щирості тримається світ.


Доземний Вам уклін і щира дяка за материнську працю, за відданість, розуміння та надійну підтримку.


Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, щастя та добра на многії і благії літа!

Джерела:


Мандрівники Христа Царя


КАТЕХИТИКА
Дописати коментар