https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=uk&authuser=0&siteUrl=http:/. На платформі Blogger.

Парафія Преображення Господнього

четвер, 15 вересня 2011 р.

15.09.2011р. Б. / Луганських студентів зганяють «на Кирила»

Як розповів голова обласної організації УНП Валентин Ткалич, студентів Луганських вузів під загрозою виключення змушують йти на молебні патріярха Кирила. Зокрема це стосується студентів Східноукраїнського національного університету імені Даля.

Він також зазначив, що згідно з ст. 39 Конституції України заборонити проведення мирних зібрань громадян можна лише за рішенням суду.

«Таким чином, міськвиконком перевищив свої повноваження, прийнявши таке рішення», – сказав Ткалич. Він підкреслив, що зараз готує звернення в прокуратуру з приводу рішення міськвиконкому.

Нагадаємо, на початку вересня луганський осередок УНП повідомив міській владі, що 15 вересня проведе акцію з розгортання найбільшого прапора України. На цей час було заплановано захід за участю патріярха Кирила.
Натомість, Луганський міськвиконком заборонив проводити 14 і 15 вересня будь-які акції окрім тих, які пов'язані з приїздом до міста глави Російської православної церкви Кирила.

Джерело: politics.comments.ua
Дописати коментар